ZELLULOOSI BATUUDIKESKUS


Zelluloosi Batuudikeskus asub Tallinna kesklinnas, ajaloolises Zelluloosi kompleksis Tartu mnt. 80D. Keskuse peamiseks atraktsiooniks on 300m2 suurune hiiglaslik batuudimaastik, mis koosneb 18 põranda- ja 12 seinabatuudist.

Lisaks batuudimaastikule on keskuses kolmekorruseline liumägedest, labürintidest ja võimsast liutorust koosnev ronimislinnak, kuhu mahub korraga lustima väga palju lapsi. Peale suurte atraktsioonide saab pidada tuliseid lahinguid Eestis ainulaadsetel SEGA korvpalliautomaatidel ning õhuhokidel ja mängida lauajalgpalli. Pere pisemaid ootab lastenurk, kus saab hullata pallimeres või kiikhobudega kiikuda.

Zelluloosi Batuudikeskuses on 5 erineva sisekujundusega sünnipäevatuba millest igaüks leiab oma lemmiku ning kus on mõnus sõpradega oma sünnipäeva pidada. Külastajatele on avatud kohvik, kus müüakse karastusjooke, jäätist, saiakesi ja erinevaid suupisteid. Zelluloosi Batuudikeskus on parim koht, kus pidada lapse sünnipäevapidu!

Kõik Zelluloosi Batuudikeskuse külastajad saavad kasutada tasuta wifi võrku. Zellulo
osi Batuudikeskus ootab hüppama ja lõbutsema nii noori kui vanu!

Zelluloosi Batuudikeskuse hoovis on tasuline parkimine. 3,5 tundi maksab 1.50 EUR. Parkimise eest saab tasuda Batuudikeskuse administraatorile.
Enne keskusesse tulekut kasutage kindlasti parkimiskella (15 min. parkimine tasuta).

OLEME AVATUD

E-R 17.00-21.00
L-P 11.00-21.00

E-post
info@zbatuudikeskus.ee

Aadress
Tartu mnt. 80D 10112 Tallinn

Telefon
+372 600 4014

5. juulist 2012 - 4. juunini 2013 aitas Brilenor OÜl põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm.